Advocaat mr. Tjalling van der Goot was op woensdag 28 mei jl. te gast bij het TV-programma Knevel & Van den Brink. Hij was uitgenodigd om na afloop van de eis en het pleidooi in de zaak tegen zijn cliënt Frank R. uitleg te geven over de zaak. Frank R. wordt verdacht was vele zedenfeiten. Tegen hem eiste het openbaar ministyerie eerder die dag een gevangenisstraf van tien jaren én tbs met dwangverpleging.
Samen met Van der Goot zaten minister van onderwijs mevrouw Bussemakers, zangeres Marga Bult en voetbalanalyticus Hans Kraaij jr. bij de presentatoren aan tafel.
Klik hier voor het terugkijken van de uitzending.
@TjallingvdGoot "De veroordeelde heeft laten zien dat hij door zijn uithoudingsvermogen de terbeschikkingstelling tot een goed einde heeft weten te brengen. (...) Met het afwijzen van de vordering zal de tbs na een lange periode van 44 jaar onvoorwaardelijk eindigen" @RNoordNederland https://t.co/8FaC4b7wEy