De rechtbank in Rotterdam heeft vandaag onze cliënt, de 59-jarige Albert B, veroordeeld tot een gevangenisstraf van achttien jaren. De rechtbank acht bewezen dat cliënt zich schuldig heeft gemaakt aan (gekwalificeerde) doodslag op twee prostituees in 1990 en 1991. Beide vrouwen werden destijds gedeeltelijk ontkleed aangetroffen en waren met messteken om het leven gebracht. De vrouwen leefden een zwervend bestaan, waren verslaafd aan drugs. Klik hier voor het vonnis.
De uitslag is teleurstellend. Cliënt ontkent betrokkenheid. De raadslieden Jan Boksem en Hilde Terpstra bepleitten ter zitting om cliënt vrij te spreken.
Binnen veertien dagen kan hoger beroep worden ingesteld. Of van die mogelijkheid gebruik wordt gemaakt, is op dit moment nog niet bekend.
@TjallingvdGoot Laatste kans! Cursus Schier op 19 mei #AnkerenAnkerOpleidingen Voor de late beslissers! De laatste kans om aan te melden voor de cursus Straf(proces)recht op Schiermonnikoog op donderdag 19 mei a.s. 4 PO-punten. https://t.co/haYQtqb1mo https://t.co/QnzsTvEzOF